Më mbaj mend (për 1 muaj)

Maria Lajçaj, Viki Lulgjuraj & Amanda Ujkaj - Ani Mori Nuse Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  6

ani mori nuse
ani qavgastare

ani a don rruza
ani a don pare

as nuk du e rruza ooo
as nuk du e pare

veq e du e djalin
ani oo shqiptar


Ky tekst u dërgua nga fitore


Nuk kemi video për këtë këngë.
Maria Lajçaj, Viki Lulgjuraj & Amanda Ujkaj - Ani Mori Nuse
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ani Mori Nuse".
3. Video është e këngës "Ani Mori Nuse", por nuk këndohet nga Maria Lajçaj, Viki Lulgjuraj & Amanda Ujkaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Maria Lajçaj:


Komente 0