Më mbaj mend (për 1 muaj)

Maria Lajçaj - Qaj E Kendoj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Heren e pare kur te kam pa
Ne dy cope zemren ma ke nda
Nje premtim ma ke premtuar
Se perjete do te jesh me mua

Nje premtim ma ke premtuar
O se perjete do te jesh me mua

Ref...x2
Kur ta pash unazen
Shpresat me jane sosur
Me ty dashuria
Gjithmone e burgosur

Dhe ne gjume kur bie me fjet
N'endrren time ti ke mbete
Ty te kam shikim ne sy
Qaj e knoj e vdes per ty

Ty te kam shikim ne sy
O qaj e knoj e vdes per ty

Ref...x2
Kur ta pash unazen
Shpresat me jane sosur
Me ty dashuria
Gjithmone e burgosur

Kudo rri e ngado shkoj
Vetem ty po te kujtoj
Pres me ardhe me m'perqafuar
A thu zemer m'ke harruar

Pres me ardhe me m'perqafuar
O a thu zemer m'ke harruar

Ref...x2
Kur ta pash unazen
Shpresat me jane sosur
Me ty dashuria
Gjithmone e burgosur


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi

Maria Lajçaj - Qaj E Kendoj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qaj E Kendoj".
3. Video është e këngës "Qaj E Kendoj", por nuk këndohet nga Maria Lajçaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Maria Lajçaj:


Komente 0