Më mbaj mend (për 1 muaj)

Maria Lajçaj - Shqipja Jone Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  73

Ne ndeshje futbolli
Historia ndodhi
Atje mbi stadion
Fluturon Shqipja Jone
Permbi mjekrrat more e çetnikut
Zbret te djemat more e Lorikut

Urra Urra Urra..
Vec Perpara burra
11 Luana
E mor I past nana
Xhaka i pari doli
Sikur Mic Sokoli
Per 30.000 mij shkije
Bales nuk ja nien

Shqipja jon o more Shqipja jone
Permbi Beograd o more po fluturon
Permbi mjekrrat more e çetnikut
Zbret te djemat more e Lorikut

Urra Urra Urra..
Vec Perpara burra
11 Luana
E mor I past nana
Xhaka i pari doli
Sikur Mic Sokoli
Per 30.000 mij shkije
Bales nuk ja ndien

Urra Urra Urra..
Vec Perpara burra
11 Luana
E mor I past nana
Xhaka i pari doli
Sikur Mic Sokoli
Per 30.000 mij shkije
Bales nuk ja ndien (x2)


Ky tekst u dërgua nga Mersudin NikaMaria Lajçaj
Renditja: Top 200
Publikimi: 26/10/2014


Maria Lajçaj - Shqipja Jone
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shqipja Jone".
3. Video është e këngës "Shqipja Jone", por nuk këndohet nga Maria Lajçaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Maria Lajçaj:


Komente 10