A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Maria - Te Lutem


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

10/05/2009

2009-05-10T00:00:00

Participating in

Top Fest 6


A e mban meeend kur rinim bashk...
kur flisnim e qeshnim per c do nate,
nuk deshti fatiii, apo s deshte ti,
qe te ishim nje, qe te ishim gjithmone bashk te dyy,

jo ti mos ma fsheeej,
ndienjen se tregoon, jo keq mos humbje,
zemra ime ty te dooon,
ky esht nje probleeem qe askush nuk e diii,
qe askush nuk e gjen, po se sgjidhem un e ti,

te lutem ti me prit, se une nuk vonoj....
te lutem ti me prit, sa dua te takoj,
te lutem ti lejoj, arsye dashuris tone,
dije un jam e jotja, sa shume te deshiroj....
te lutem ti me prit, se une te mendoj,
te lutem ti me prit, se te meritoj,
te lutem ti degjoje dicka nga zemra ime,
jo ti mos e lendo kete ndjenjen time....

ti me defreeen,
nuk me genjeeen,
ne sy ma thua sa shume me ndnjeeen...

ti me pelqeeen, ndenja me ty fleen...

ti me kupton, zemren time e ke zeen,

jo ti mos ma fsheeej,
ndienjen se tregoon, jo keq mos humbje,
zemra ime ty te dooon,
ky esht nje probleeem qe askush nuk e diii,
qe askush nuk e gjen, po se sgjidhem un e ti,

te lutem ti me prit, se une nuk vonoj....
te lutem ti me prit, sa dua te takoj,
te lutem ti lejoj, arsye dashuris tone,
dije un jam e jotja, sa shume te deshiroj....
te lutem ti me prit, se une te mendoj,
te lutem ti me prit, se te meritoj,
te lutem ti degjoje dicka nga zemra ime,
jo ti mos e lendo kete ndjenjen time....2x


Lyrics submited by Anna Bella


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019