Më mbaj mend (për 1 muaj)

Marie Kraja - Lulet Me Mu' Janë Idhnue Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


T'dielen nadje t'pashë me sy
S'më punon goja me t'folë.
I: S'paskam pasun hak për ty
Gjithfar lulesh kam në dorë. :I
Lulet mue m'janë idhnu'
Kur m'kanë pa tuj folë me ty.
Prej mejet më janë largu'
E nuk don' me m'pa me sy.
Kur fillon me m'zanë maraku
Ti n'gjergjef tue punu'
Qafa e yte si zamaku
Maraku vjen tuj m'u shtu'
Marie Kraja
Publikimi: 02/02/2014


Marie Kraja - Lulet Me Mu' Janë Idhnue
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lulet Me Mu' Janë Idhnue".
3. Video është e këngës "Lulet Me Mu' Janë Idhnue", por nuk këndohet nga Marie Kraja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Marie Kraja:


Komente 0