Mariglen Hazizaj
Mariglen Hazizaj
Mariglen Hazizaj
  • Vendlindja:
  • Fier
  • Jeton në
  • Shqipëri
  • Mosha:
  • 32 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 27 Mars 1991
  • Horoskopi:
  • ♈ Dashi
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Mariglen Hazizaj është këngëtar i njohur. Më datë 24 Dhjetor 2015, Mariglen Hazizaj publikon videoklipin "Nazet E Dashuris".

Më datë 17 Mars 2016, Mariglen Hazizaj publikon videoklipin "Uratat E Nenes".

Më datë 4 Qershor 2016, Paro & Mariglen Hazizaj publikojnë videoklipin "O Bilbili Malit".

Më datë 27 Dhjetor 2016, Mariglen Hazizaj publikon videoklipin "Endrra E Bekuar".

Më datë 20 Qershor 2017, Mariglen Hazizaj publikon videoklipin "Më Ka Thënë Doktori".

Më datë 6 Tetor 2017, Mariglen Hazizaj publikon videoklipin "Mbeta Ne Kurbet".

Më datë 13 Mars 2018, Mariglen Hazizaj publikon videoklipin "Zemren Le Tek Nena".

Më datë 1 Tetor 2018, Mariglen Hazizaj publikon videoklipin "Gjoleka".

Më datë 31 Janar 2019, Vitori Balili & Mariglen Hazizaj publikojnë videoklipin "Tepelene E Mallakaster" dhe është kujdesur vetë për tekstin e këngës. Muzika e këngës u punua nga Edi Balili.

Më datë 3 Qershor 2019, Mariglen Hazizaj publikon videoklipin "Djemte E Fshatit".

Më datë 8 Korrik 2019, Mariglen Hazizaj publikon videoklipin "Namusqare". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Adrian Hila.

Më datë 25 Shkurt 2020, Mariglen Hazizaj publikon videoklipin "Kolazh Jugu 2020".

Më datë 3 Mars 2020, Mariglen Hazizaj publikon videoklipin "Çapkëneja".

Më datë 3 Qershor 2020, Mariglen Hazizaj publikon videoklipin "Nuk Te Ndahem Pa Te Marre". Muzika e këngës u punua nga Vani Rushiti, teksti u shkrua nga Vojsava Alia, ndërsa për orkestrimin u kujdes Vani Rushiti. Videoklipi u prodhua nga kompania MAX Production.

Më datë 10 Korrik 2021, Mariglen Hazizaj publikon videoklipin "Te Henen Dasmen Do Nis".

Më datë 22 Prill 2022, Mariglen Hazizaj publikon videoklipin "Loti Mu Be Det". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Adrian Hila. Videoklipi u prodhua nga kompania MAX Production.

Më datë 15 Shkurt 2023, Mariglen Hazizaj publikon videoklipin "Shqiperia Ime". Teksti është shkruar në bashkëpunim nga Mariglen Hazizaj & Armand Trebicka, teksa për arranzhimin e këngës u kujdes Genci Malaj.

Më datë 12 Shkurt 2024, Mariglen Hazizaj & Dea Hysenaj publikojnë videoklipin "Për Ty Dashuri". Kënga është kompozuar nga Edi Balili. Produksioni audio u realizua nga Edi Balili.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 4