Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mariglen Hazizaj - Uratat E Nenes Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

THON SE KUR BEQAR ESHT DJALI
PA GJUM NENA RRI TER NATEN
MARTOU I THOT TE KEQEN
TE TE LER NENA URATEN

SONTE DJAL NE DASMEN TENDE
TE GJITH TE SJELLIN DHURATA
VETEM ZEMRA E NJE NENE
KA NJEMI E NJE URATA

STE BEHET NJERI SI NENA
THOT NJE FJAL SHUM E VJETER
SOT BEKIMET E NJE NENE
JAN ATO QE VLEJN ME TEPER

REFRENI
ERDHI DITA TE MARTOESH
CDO NJERI E KA NJE FAT
KUR MER URATAT E NENES
TE VETE JETA SAHAT


Mariglen Hazizaj - Uratat E Nenes
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Uratat E Nenes".
3. Video është e këngës "Uratat E Nenes", por nuk këndohet nga Mariglen Hazizaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mariglen Hazizaj:


Komente 0