Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mariglen Hazizaj - Më Ka Thënë Doktori Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  5

Ta kam then i gjori
Per cfar me vjen keq
Sevdaja qe kishim
Na vajti per dreq

Refreni

Ndaloe ajlkoli
Ma ka then doktorri
Cfar ti bej capkenes
Qe ne qaf me mori

Tani ja qaj hallin
Gotes me raki
Ajo ma heq mallin
Sekretet mi di

Nuke e di pse mori
Fund kjo dashuri
Me ka then doktorri
Nuk duhet te piNuk kemi video për këtë këngë.
Mariglen Hazizaj - Më Ka Thënë Doktori
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Më Ka Thënë Doktori".
3. Video është e këngës "Më Ka Thënë Doktori", por nuk këndohet nga Mariglen Hazizaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mariglen Hazizaj:


Komente 0