Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mariglen Hazizaj - Mbeta Ne Kurbet Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.6 / Votuan:  5

Ne Greqi Ne Itali
Iku Shkoj Gjith Kjo Rini
Hallin Tim As Kush Se Di
Se Ndjej Mall Dhe Dhemsuri

Refreni:
Vaj Me Det Kjo Puna Ime
Vaj O Vaj Me Det
Iken Vitet Pa Kuptuar
Mbeta Ne Kurbet

Zemra Po Me Pervelohet
Po Me Digjet Zjarr
Per Ty O Moj Nena Ime
Malli Me Ka Marr

Refreni:
Vaj Me Det Kjo Puna Ime
Vaj O Vaj Me Det
Iken Vitet Pa Kuptuar
Mbeta Ne Kurbet


Mariglen Hazizaj - Mbeta Ne Kurbet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mbeta Ne Kurbet".
3. Video është e këngës "Mbeta Ne Kurbet", por nuk këndohet nga Mariglen Hazizaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mariglen Hazizaj:


Komente 0