Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mariglen Hazizaj - Loti Mu Be Det Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3

Loti mu bë det
Malli mu bë mal
Po stë putha vetë
Zemra do më ndal

Për së gjalli ndar
Vitet kush i mat
Dimër e behar
Nuk po gjej rehat

Refreni
Do të vij e të thërras
E në emër do të flas
Të më hapësh derën
Zemra zdo të të humbas
Të të puthë se po plas
Të të marrë pak erën

Si rri unë pa ty
Një zot lart e di
Nuk e dua djellin
Se të zgjon ai

Nuk heth më lotë
Mos më qaj as ti
Të betohem sot
Pritëm se do të vij
Mariglen Hazizaj
Publikimi: 22/04/2022
Muzika: Adrian Hila
Teksti: Adrian Hila
Video Produksioni: MAX Production


Mariglen Hazizaj - Loti Mu Be Det
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Loti Mu Be Det".
3. Video është e këngës "Loti Mu Be Det", por nuk këndohet nga Mariglen Hazizaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mariglen Hazizaj:


Komente 0