Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mariglen Hazizaj - Lum Kush Ka Dashurinë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  6

O moj fluture e shtepise
zemra ime te do shume
te do me mish e me shpirte
thote me vete lum si une

Refreni:
Lum si une e lum si tine
lum si kush ka dashurine
dashuria more djale
behet me pune e pa fjale

Ta dish moj vajze ta dish
dashuria te hap pune
ta rremben zemren dhe syte
o te le pa buke e pa gjume

Refreni:
Lum si une e lum si tine
lum si kush ka dashurine
dashuria more djale
behet me pune e pa fjale


Ky tekst u dërgua nga Erlind HaxhiajMariglen Hazizaj
Renditja: Top 200
Publikimi: 11/04/2023


Mariglen Hazizaj - Lum Kush Ka Dashurinë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lum Kush Ka Dashurinë".
3. Video është e këngës "Lum Kush Ka Dashurinë", por nuk këndohet nga Mariglen Hazizaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mariglen Hazizaj:


Komente 0