Marigona Imeri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.9 / Votuan:  15
BIOGRAFIA: Marigona Imeri është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe për fëmijë/junior. Më datë 5 Mars 2016, Marigona Imeri publikon videoklipin "17 Shkurti". Më datë 24 Gusht 2017, Marigona Imeri publikon videoklipin "Ngjarja". Më datë 14 Janar 2018, Marigona Imeri publikon videoklipin "Reçaku". Më datë 22 Korrik 2019, Marigona Imeri publikon videoklipin "Inati"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Lorent Qerimi

Elona Sadiku

Iranda Hajdini

Bleona Hasani

Edisa

Dea Qerimi

Anisa Shabani

Anna Gjebrea

Alma Koleci

Fjolla Loku


Tags: Marigona Imeri

Krijo Një Kartolinë