Më mbaj mend (për 1 muaj)

Marigona - Dashni Me Brina Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Ky nuk është vazhdimi i "ani nasht"
Por jo qe unë s'kam dasht
Goja si qet të njëjtat fjalë
Se mas veshve m'ka dalë

Por kjo këngë është për të njëjtën qik
Qe më në fund s'pat kah me m'ik
E tash prap jam në të njëjtin vend
Aty ku dikur qendroja pa mend

Tash po m'doket qe jam përtëri
Apo qe çdo ditë po m'rri-tet
Zemra qe je me mu
Ani Nasht se mu pagu

Nashta vetni pse prap po shkruj
Boll kam duru e mo s'po muj
M'ka bo hi e m'ka bo prush
Çka kam hjek unë, s'ka hjek kush

Ref :
Prej fillimit nisemi prap
Por tash kena ku mu kap
Ish ma mirë se qe kam kujtu
mos besofshit vetemni mu


Ky tekst u dërgua nga Jeton MemetiMarigona
Publikimi: 01/12/2002


Marigona - Dashni Me Brina
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashni Me Brina".
3. Video është e këngës "Dashni Me Brina", por nuk këndohet nga Marigona.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Marigona:


Komente 0