A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Marigona - Sonte


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  11

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

06/10/2012

2012-10-06T11:54:55

Song from the album:

"Sonte"


Sonte gjithqka ndahet n'gjysmë përveq dhimbjes
Sonte asgjë s'është e lehtë përveq ikjes
Sonte kujt dorën ia mban , kujt ne vesh i flet
Puthja jote nesër kend e pret e kend me vonë e vret

Ref:
Nëse emrin tend çdo nate e therras e per ty flas
S'do t'thot se ty te du
Nëse netët pa ty vijn e shkojnë, do t'mundem une pa ty
Kur ti mundesh pa mu.

Sot kujtimet fund nuk kanë as s'du ti harroj
Ndoshta nesër kot do t'qan,ndoshta veq ëndërroj
Se fshehtësi ishe per mu, këtë une tash e di
Do t'provoj pa ty me jetu, do t'lutem ne vetmi


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019