A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Marigona - Ajshe


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

20/10/2014

2014-10-20T06:48:28

Song from the album:

"O Lop't E Mia"


Ku ke ti moj ajshe moj te molla
Aman, te molla, aman, te molla

Ti te molla shkojshe moj te molla
Aman, te molla, aman, te molla

Hajt o mori vash
Nifar vakti ne jemi dasht
S'dita, se kjo dot shkon
Tash tjetrin e don

Ref:
Ajshe, ku ke ti moj Ajshe

Ajshe

Ajshe

Ajshe, ku ke ti moj Ajshe

Ajshe

Ajshe

Ku ke ti moj ajshe moj te dardha
Aman, te dardha, aman, te dardha

Ti te dardha shkojshe moj te dardha
Aman, te dardha, aman, te dardha

Hajt o mori vash
Nifar vakti ne jemi dasht
S'dita, se kjo dot shkon
Tash tjetrin e don

Ref 2x:
Ajshe, ku ke ti moj Ajshe

Ajshe

Ajshe

Ajshe, ku ke ti moj Ajshe

Ajshe

Ajshe


Lyrics submited by Dafina
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019