Më mbaj mend (për 1 muaj)

Marigona - Lazdrajka Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ecja RRuges Kryesore Me Duart n'Xhepa Isha I Vetmuar Bashk ME Shoqe Dor Per Dore Duke Qeshur E Lazdruar Me Bisht Te Syrit Me Shikove U BOna Gati Un Ty Me Ta L'Shu Naj Fjal Per Inat Rrugen E Ndrrove E Fjalen Fyt Ti Mua Ma Ke Ndal.

Ref 2X:

Hajde Sa Nuk Je Vonu Se Une Te Djegi Si Cigare Mos Mendo Me Lujt Me Mu S'Ka Hajgare.

E tash Te shoh GjDo Dit E Flasim Po Ende Nuk Po Di Qysh Ty Met Ra n'Fije Ma Mire Ket Pun Nuk Pe Zgjasim Mos Rri Serioze Se Ste Ka Hije As Te Molla As Te Dardha Ato Fore Ty Nuk Mundesh Me Mi L'Shu Zgjatmi Ato Durt E Bardha Se Mo Nuk Ka Hajgare Me Mu.

Ref 2X:

Hajde Sa Nuk Je Vonu Se Une Te Djegi Si Cigare Mos Mendo Me Lujt Me Mu S'Ka Hajgare.

E Tash E Sheh Qe Mire E Pata Je Me Mua Dhe Do Te Jesh Gjithmon Jeni Chika Fjal Te Gjata Se Kur Ta Kuptoni Ndoshta Behet VOne.

REf 4X:

Hajde Sa Nuk Je Vonu Se Une Te Djegi Si Cigare Mos Mendo Me Lujt Me Mu S'Ka Hajgare.


Ky tekst u dërgua nga  rinaaMarigona
Publikimi: 19/04/2010


Marigona - Lazdrajka
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lazdrajka".
3. Video është e këngës "Lazdrajka", por nuk këndohet nga Marigona.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Marigona:


Komente 0