Më mbaj mend (për 1 muaj)

Marigona - Prane Me Ke Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Pranė mė ke

Njė zė i lashtė Nga brenda th'rret Mė s'mund tė pret

Ref: Trupin tim Merre sonte bėje urė Mė flijo Zėri im Le ta rrėzojė kėtė murė Mė dėgjo Krahėt e tu M'ijep sonte t'fluturoj Pėrmbi re Jam kėtu Nuk kam tjetėr ku tė shkoj Pranė mė ke

Do vijė njė natė Dhe nuk do ketė mė Shtrėneatė
Marigona
Publikimi: 01/12/2002


Marigona - Prane Me Ke
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Prane Me Ke".
3. Video është e këngës "Prane Me Ke", por nuk këndohet nga Marigona.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Marigona:


Komente 0