Më mbaj mend (për 1 muaj)

Marigona - Vishu Vashe Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Sa here sytë me enden nëpër ty
Te ha me sy
Dua t"jem imun në ne te dy
E ha pa ty

Kjo mode e re te gjitha në shesh nuk eshte per mua
Pronën time ta shijoj qdo kush Jo nuk dua

Ref: Vishu oj vashë, vishu se do te ftohesh
Vishu oj vashë, pse keshtu deshmohesh
Vishu oj vashë, mund të lëndohesh
Se për mua sonte ndryshe do te argëtohesh

Sa herë mendja më endet nëpër shpirt
Dyshoj në vete
Pse e vetmja varshmëri oj vashë
Per mua mbete

Mënyra ime ndoshta është për ty konzervative
Por dashuria me kompromis është aq positive

Ref 2x...


Ky tekst u dërgua nga Veton ElshaniMarigona
Publikimi: 01/12/2002


Marigona - Vishu Vashe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vishu Vashe".
3. Video është e këngës "Vishu Vashe", por nuk këndohet nga Marigona.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Marigona:


Komente 0