Më mbaj mend (për 1 muaj)

Marigona - Pa Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  9

Ditet pa ndalur vijne e shkojne
E fjalet nuk mund ta tregojne
Ate dashuri ate embelsi
Dot se harrojme as une as ti.

Valle sa fjalet mbeten pa u thene
Tash kur dhembja ne na ndane
Mbetet bota e thyer pa ty
Dhe dhembja ime deri ne pafundesi

Pa ty i humbur jam pa ty
Pa ty une mbeta ne vetmi
Pa ty i humbur jam pa ty
Pa ty asgje nuk ka kuptim

Tash rrugeve tona i vetmuar shkoj
Dhe kam frike se prap do t'shoh
Mbeta n'bote i humbur une pa ty
Dhe me dhembje deri ne pafundesi.

Pa ty i humbur jam pa ty
Pa ty une mbeta ne vetmi
Pa ty i humbur jam pa ty
Pa ty asgje nuk ka kuptim.(2x)


Ky tekst u dërgua nga  diellzaMarigona
Publikimi: 01/12/2000
Festivali: Zhurma Show 2004


Marigona - Pa Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pa Ty".
3. Video është e këngës "Pa Ty", por nuk këndohet nga Marigona.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Marigona:


Komente 0