Më mbaj mend (për 1 muaj)

Marigona - Fundi Vjen Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Nese mendon qe kjo tani eshte rruge e drejte
Te qofte e mbare
Nese e ndjen qe s'ka me shprese dhe forca te ka lene
S'eshte hera e pare

Çdo sekond te jetes ty ta dhash
Çdo gje tjeter anash per ty lash
Asgje nuk ndryshoi ti mbete i njejte
Kurre ndaj meje nuk ishe i drejte...

Ref:
Tash fundi vjen
Papritur na rremben
Dhe s'ka me shprese
Per te pritur bashke nje mengjes
Kur s'e pret
Permbysen kaq shume vjet
Me trego, pse ndodh kjo...

Ndoshta keshtu me mire do te jete per te dy
Vetjake s'jam
Dhembja dhe lotet qe per ty i derdha ende s'prajne
Brenda i kam

Ndoshta te kam lodhur me t'vertete
Por as une nuk e kam pasur lehte
S'e kam pritur qe keshtu mbaron
Pa u realizuar enderra jone

Bridge:
Çka te bej tani, asgje s'mbetet e njejte
As vet s'e di, pse edo gje ndodhi shpejt
As une s'e kuptoj pse s'na eci mbare
Si ta pranoj qe tash jemi te ndare ...

Ref:
Tash fundi vjen
Papritur na rremben
Dhe s'ka me shprese
Per te pritur bashke nje mengjes
Kur s'e pret
Permbysen kaq shume vjet
Me trego, pse ndodh kjo...

Ref:
Tash fundi vjen
Papritur na rremben
Dhe s'ka me shprese
Per te pritur bashke nje mengjes
Kur s'e pret
Permbysen kaq shume vjet
Me trego, pse ndodh kjoe

Ref:
Tash fundi vjen
Papritur na rremben
Dhe s'ka me shprese
Per te pritur bashke nje mengjes
Kur s'e pret
Permbysen kaq shume vjet
Me trego....
Marigona
Publikimi: 01/12/2002


Marigona - Fundi Vjen
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fundi Vjen".
3. Video është e këngës "Fundi Vjen", por nuk këndohet nga Marigona.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Marigona:


Komente 0