Më mbaj mend (për 1 muaj)

Marigona - Nëse Do T'më Afrohesh Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Je mésuar qé té gjithé
té té ndjekin pas,gjithmoné
Por dije miré sigurisht
se uné kurré i pari nuk
do té flasé,s'mé béhet voné

T'kam kérkuar, t'kam shikuar
dhe ti kété e di miré,
e kam veq njé deshiré
béhu pak mé e liré
kété puné mos e béjé mé té véshtiré

REFF.(x2)
Nese do t'mé afrohesh
s'do té pendohesh dot,
dhe pse s'do té rrézohesh
pse ende mendohesh kot

Deri dje bash cdo gjé pér
ty ishte e lehté, sa e lehté
por tani mé,mé né fund
edhe ti ke hasur
né piké té nxehté
s'éshté mé e njejté

Ke ndryshuar, s'ke gabuar
dhe ende s'éshté voné
nuk do t'zgjasé pergjithmoné
nese nuk mé tregon se do té
ndryshosh pér dashuriné toné

REFF.(x2)
Nese do t'mé afrohesh
s'do té pendohesh dot,
dhe pse s'do té rrézohesh
pse ende mendohesh kot

Ke ndryshuar, s'ke gabuar
dhe ende s'éshté voné
nuk do t'zgjasé pergjithmoné
nese nuk mé tregon do té
ndryshosh pér dashuriné toné

REFF.(x3)
Nese do t'mé afrohesh
s'do té pendohesh dot,
dhe pse s'do té rrézohesh
pse ende mendohesh kot
Marigona
Publikimi: 01/06/2004
Festivali: VFM 2004
Orkestrimi: Darko Dimitrov


Marigona - Nëse Do T'më Afrohesh
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nëse Do T'më Afrohesh".
3. Video është e këngës "Nëse Do T'më Afrohesh", por nuk këndohet nga Marigona.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Marigona:


Komente 0