Më mbaj mend (për 1 muaj)

Marigona - Ta Gjen Mami Nje Sheik Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Kur te therras ne telefon
mamit kjo pun' i pengon
Te Te therras nuk me lejon
Te gjitha ti harroj ajo kerkon
uuuu
mami yt s'me do
qe te dua nuk me lejon
e di se shum' her' te ka thene, te ka thene

#2.mos shko bijë me at hipik
se ty shpirt ta gjen mami nje sheik

e ke mamin me fakulltet
edhe babi s'don t'me flet
kur per ty ajo çdo gje m'vet
se e ke mamin me fa.- fa.- fa.- fa.- fakultet

uuuu
mami yt s'me do
qe te dua nuk me lejon
e di se shum' her' te ka thene te ka thene

#4. Mos shko bij me at hipik
se ty shpirt ta gjen mami nje sheik

Të, të, të. tëtata...
Marigona
Publikimi: 01/12/2000


Marigona - Ta Gjen Mami Nje Sheik
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ta Gjen Mami Nje Sheik".
3. Video është e këngës "Ta Gjen Mami Nje Sheik", por nuk këndohet nga Marigona.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Marigona:


Komente 0