Më mbaj mend (për 1 muaj)


Marigona - Ti

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti".
3. Video është e këngës "Ti", por nuk këndohet nga Marigona.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Marigona - Ti  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

05/02/2009

2009-02-05T11:06:15+00:00-Ti-

Nuk e kam ditur që kaq shumë të dua
Nuk e kam ditur se vetëm ti je për mua
Tjetra mua më ka mashtruar
E ty s`të pashë se je duke shkuar

Ti je ajo që ëndërroj
Ti je ajo për të cilën jetoj
Ti je ajo që ëndërroj
Ti je ajo

Ti më do?
Unë ende ty të dua
Ti më do?
Unë ende për ty vuaj
Ti më do?
Unë ende ty të dua
Ende ti më do?

Me të vërtetë unë jam penduar
Se shumë rëndë ty të kam lënduar
Por nëse më ke dashur ndonjëherë
Më lejo të provojmë edhe një herë.


Ky tekst u dërgua nga BlerImortal
Më Shumë Këngë Nga Marigona:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet