Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Marigonna

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
  • Mosha:
  • 17 Vjeç
BIOGRAFIA: Marigonna është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 12 Korrik 2019, Sabiani & Marigona publikojnë videoklipin "Bukuri". Muzika e këngës u punua nga Natti, ndërsa teksti u shkrua nga Marigonna & Sabiani. Videoklipi u prodhua nga kompania MAX Production....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Adriana Hisker

Brikey

Valëza Zogaj

Sijeta Hoti

Edonisa Kelmendi

Eli Qorri

Anisa Grenazi

Kristiana Veshaj

Anastasja Skënderaj

Gjeraldina Gashi

Tags: Marigonna


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet