Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Marina Dhe Fabi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8
BIOGRAFIA: Marina Dhe Fabi është një duo artistësh e njohur. Marina dhe Fabiola jane rritur ne Greqi. Ne moshen 15 vjecare u kthyen ne Shqiperi per te permbushur endrren e tyre me te madhe per tu bere kengetare. Ne nje takim te rastesishem ato u njohen me kantautorin Ernest Duka (Duka) dhe me pas vijoi bashkepunimi i tyre me kengen "Shpetoje Dashurine". Me kete kenge moren pjese ne Top Fest 6 2009 dhe me pas publikuan videon e tyre me nje klip te realizuar nga MAX PRODUCTION. Per momentin vajzat nuk kane ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Elhame Selmani Dhe Zoje Avdyli

Luani Dhe Migjeni

Agon Dhe Bujar

Luli Dhe Besi

Armel Dhe Emanuel Delaj

Luli E Abiti

Hamdi Dhe Elmi Dakaj

Ahmet Beha Dhe Ziadin Sopi

Yllka Dhe Ylli Ostergllava

Lezi Dhe Bedi

Tags: Marina Dhe Fabi, Marina & Fabi, Marina, Fabiola


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet