Mario Bregu
Mario Bregu
Mario Bregu
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: pop
Mario Bregu është këngëtar dhe autor këngësh. Më datë 9 Mars 2018, Mario Bregu publikon videoklipin "Pa Ty". Muzika e këngës u punua nga Mario Bregu.

Më datë 3 Dhjetor 2020, Mario Bregu publikon videoklipin "Premtim". Muzika e këngës u punua nga Mario Bregu, ndërsa teksti u shkrua nga Petro Xhori. Videoklipi u prodhua nga kompania ND Film Pro.

Më datë 19 Qershor 2021, Aurel Thellimi & Mario Bregu publikojnë videoklipin "Shok E Vella". Teksti i këngës u shkrua nga Aurel Thellimi. Videoklipi u prodhua nga kompania Chill Pro.

Më datë 3 Maj 2022, Omg Dioh publikon videoklipin "Von", në bashkëpunim me Mario Bregun. Teksti i këngës u shkrua nga vetë OMG Dioh. Videoklipi u prodhua nga kompania ND Film Pro.

Më datë 18 Tetor 2022, Aurel Thellimi & Mario Bregu publikojnë videoklipin "Goc E Lagjes". Muzika e këngës vjen si bashkëpunim nga Aurel Thellimi & Mario Bregu, tekstin e shkroi vetë Aurel Thellimi, teksa për arranzhimin u kujdes Mario Bregu.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 19