Mario
Mario
Mario
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Mario është këngëtar i njohur. Shumë artistë zgjedhin të njëjtin emër dhe jo një emër arti origjinal dhe unik. Në këtë faqe përmbledhim të gjithë ata që kanë publikuar këngë me emrin "Mario".

Më datë 24 Prill 2013, Murat Gjoniku publikojnë videoklipin "Rrak Tak Tak", në bashkëpunim me Mario & Kokoshi.

Më datë 29 Tetor 2013, Sammy Ceka publikon videoklipin "Jo Jo Nuk Ka", në bashkëpunim me Mario.

Më datë 18 Gusht 2015, Murat Gjoniku & Mario publikojnë videoklipin "Mos U Bo Si Qytetare".

Më datë 27 Janar 2017, Dritan Ajdini publikon videoklipin "Shqiponje E Malit", në bashkëpunim me Mario.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0