Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mariola Kacani - Syri Moj Manushe Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

e laj laj lara laj laj laj laj
lara lara lara lara laj laj laj

opo kur kendojne mo zogat o
bilbil xhano xhan te keqen o
larte moj ne o moj bashovato
moj thellez thellez e malit o

e syrin moj manu manushe
e syrin o
syrin e thellezes
me ze te bilbilit o
2 here

nene ciu gezohet o
bilbil xhan o xhan te keqen o
dhe babai uron e to
moj thellez e malit o

cifti moj te na trashegohet o
bilbil xhano xhan te keqen o
te shkoj jete o te lumtur o
moj thelle thellez e malit o

refreni

e syrin moj manu manushe
e syrin o
syrin e thellezes
me ze te bilbilit o
2 here

laj laj laj lara lara lara...
Mariola Kaçani
Publikimi: 19/07/2013
Orkestrimi: Adrian Hila


Mariola Kacani - Syri Moj Manushe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Syri Moj Manushe".
3. Video është e këngës "Syri Moj Manushe", por nuk këndohet nga Mariola Kacani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mariola Kaçani:


Komente 0