Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mariola Kaçani - Bëma Hallall Bëma Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  42

Çupë e vogël moj lanete
më ke gjithë ato lezete
vetëm mos më hap avaze
moj lanete se më plase(x2)

(rfr)
Bëmë hallall bëmë moj bëma.
Jo sonte, po nesër mbrëma.
Bëmë hallall bëmë moj bëma.
Të rri me ty ma ka ënda.(x2)

Në më do t'më bësh për vete,
ti moj mike moj lanete.
Mos m'u hidh cepe më cepe,
por më thuaj lepe-peqe.

(rfr)(x2)

Të lutem shumë mos e zgjat.
Hidhu moj e mos u mat.
C'të kanë thënë lumë e përrua,
të kam dashur dhe të dua(x2)

(rfr)(x4)


Ky tekst u dërgua nga Klara   Albafi23

Mariola Kaçani - Bëma Hallall Bëma
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bëma Hallall Bëma".
3. Video është e këngës "Bëma Hallall Bëma", por nuk këndohet nga Mariola Kaçani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mariola Kaçani:


Komente 1