Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mariola Kaçani - Dil Moj Nene Dil Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Ky fustani i nuses moj
dy lule te kuqe
Si s'te erdhi keq moj bijë
kur u bëre nuse 2x

Ref
Dil moj nëne dil
e dil e bëj sehir
Çfarë po të sjell djali
nje zogë behari
E dil moj nëne dil
e dil e bëj sehir
Çfarë po të sjell djali
një thëllëzë mali

Ky fustani i nuses moj
dy lule të verdha
Sa lezet të kishte moj
kur dole te dera 2X

Ref
Dil moj nëne dil
e dil e bëj sehir
Çfarë po të sjell djali
nje zogë behari
E dil moj nëne dil
e dil e bëj sehir
Çfarë po të sjell djali
një thëllëzë mali

Ky fustani i nuses moj
dy lule të bardha
Sa lezet të kishte moj
kur dole te shkalla 2x

Ref
Dil moj nëne dil
e dil e bëj sehir
Çfarë po të sjell djali
nje zogë behari
E dil moj nëne dil
e dil e bëj sehir
Çfarë po të sjell djali
një thëllëzë mali


Ky tekst u dërgua nga  etrit

Mariola Kaçani - Dil Moj Nene Dil
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dil Moj Nene Dil".
3. Video është e këngës "Dil Moj Nene Dil", por nuk këndohet nga Mariola Kaçani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mariola Kaçani:


Komente 0