Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mariola Kaçani - Hajde Hajde Lule Ti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

(x2)
Dola moj nga burimi
Me çiften te supi
me ngacmoj bilbili
Prap me zuri gjumi

Refrain (x2)

Hajde hajde lule ti
Zemer zemer oh
Hajde hajde lule ti
Shuaj endren oh

(x2)
.....
Me nje çup çu kthye
Hapa moj syt mbarova
Ajo po me fliste

Refrain (x2)

(x2)

Sa koh enderoja
Si e paske ditur
Desha moj te takoja
Ti me paske pritur

Refrain (x2)


Ky tekst u dërgua nga Enii =)

Mariola Kaçani - Hajde Hajde Lule Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Hajde Lule Ti".
3. Video është e këngës "Hajde Hajde Lule Ti", por nuk këndohet nga Mariola Kaçani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mariola Kaçani:


Komente 0