Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mariola Kaçani & Nazif Çela - Bija E Babait

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bija E Babait".
3. Video është e këngës "Bija E Babait", por nuk këndohet nga Mariola Kaçani & Nazif Çela.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mariola Kaçani & Nazif Çela - Bija E Babait  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  34

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Nazif Cela

08/04/2013

2013-04-08T14:23:48+00:00Nazif Cela :
Cka sokaku qe gjemon
o lemon more lemon (2 x)
Nuse moj bije po shkon
o lemon more lemon (2x)

Mariola :
Me kishte babai gezimin e pare
kush vajze u martua edhe nuk ka qare (2x)

Nazif cela :
Moj bije e babait keshtu e ka jeta
te mbajtem te vo moj te vogel me 4 gersheta (2x)

Ref.x1 : (Mariola)
Dridhe bije shamine dridhe
vallen pogonishte hidhe
leri lotet o
tunde dasmen o
moj bije e babait o (2x)

Mariola :
Yll o mbret i qiellit qe sodit dynjane
amanet tu be o moj tu befsha amanet babane (2x)

Nazif cela :
O yll perendie
yll bukuria
merri bi moj bija ime
uratat e mia

Ref.x2 (Mariola)
Dridhe bije shamin e dridhe
vallen pogonishte hidhe
leri lotet o
tunde dasmen o
moj bije e babait o (2x)

Mariola :
Dale me ngadale
me terheq fustane
-ku po shkon moj nu o moj nuse ?
-te takoj babane (2x)

Nazif cela :
Nuk pushojne kenget
vallet nuk pushojne
lum si ba moj baballaret (2x)
qe cupat martojne

Ref.x3 : (Mariola)
Dridhe bije shamin e dridhe
vallen pogonishte hidhe
leri lotet o
tunde dasmen o
moj bije e babait o (2x)

Ref.x4 : (Mariola)
Dridhe bije shamin e dridhe
vallen pogonishte hidhe
leri lotet o
tunde dasmen o
moj bije e babait o (2x)


Ky tekst u dërgua nga LORENC O721
Më Shumë Këngë Nga Mariola Kaçani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet