Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mariola Kaçani - Hap E Hap

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hap E Hap".
3. Video është e këngës "Hap E Hap", por nuk këndohet nga Mariola Kaçani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mariola Kaçani - Hap E Hap  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  11

Këngë e albumit:

"Djale Nga Jugu"

Komente

Asnjë Koment

17/08/2011

2011-08-17T14:09:49+00:00Hap e hap, çap e çap
bën e nuk më kap
Hap e hap, çap e çap
djalë më lerë rehat
Kot e ke pse s'më le
fjalën nuk ta jap
Djalo lermë ti rehat

Pak nga pak me lezet
bën edhe më flet
Mos më fol, mos më prek
rrugen e di vet
Hap e hap, çap e çap
fjalën nuk ta jap
Djalo lermë ti rehat

Opopopopopo lermë moj të flasë
Opopopopopo lermë nje her të flasë

Ref
E jojo ndjenjë o nuk ta kap
E jojo ik o gjetsh belanë

Her me hap, her me vrap
u bëra merak
Ik or djalë me lezet
mos u hallakat
Menjëherë nuk më merr
lodhu edhe pak
Djalo lermë ti rehat

Pak nga pak me lezet
bën edhe më flet
Mos më fol, mos më prek
rrugen e di vet
Hap e hap, çap e çap
fjalën nuk ta jap
Djalo lermë ti rehat

Opopopopopo lermë moj të flasë
Opopopopopo lermë nje her të flasë

Ref
E jojo ndjenjë o nuk ta kap
E jojo ik o gjetsh belanë


Ky tekst u dërgua nga  etrit
Më Shumë Këngë Nga Mariola Kaçani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet