Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mariola Kaçani - Puci Vogel Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.6 / Votuan:  21

Me mire mos te kisha njohur
Amoni ti, mjafte ke folur
Puçi vogël, me ke lodhur(x2)

Puçi vogël, Puçi vogël, Puçi vogël (2x)

Puçi vogël, Puçi vogël, Puçi vogël
Ec te lutem, shkoh

Puçi vogël, Puçi vogël, Puçi vogël
Mo me harro

Ajo z'di te shaj, eshte me kultur

Me ke lodhur
Me ke lodhur
Me mire mos te kisha njohur
Amoni ti, mjafte ke folur
Puçi vogël, me ke lodhur(x2)


Ky tekst u dërgua nga Sara

Mariola Kaçani - Puci Vogel
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Puci Vogel".
3. Video është e këngës "Puci Vogel", por nuk këndohet nga Mariola Kaçani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mariola Kaçani:


Komente 1