Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mariola Kacani - Nuse Pashke Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Tring e tring tringellojne zilet o
Po lozin bandillat me bandillet o
Ç'po tundet shtepia nga themelet o
Sa te embla jane o moj shejtanet o

Ref..x2
Jari nani jari nani
Moj te keqen o
E presin djemte sonte moj
Iken çupat o

U bubu moj si me jane stolisur o
Per syrin e djemve jane ujdisur o
Aman qe t'i marrin keto çupat o
Prisni prisni djema nuk jane rritur o

Ref..x2
Jari nani jari nani
Moj te keqen o
E presin djemte sonte moj
Iken çupat o

Seç hyri ne valle
Nuse e pashkes o
Ajo moj qe ju pruri
O haberet o x2

Ref..x2
Jari nani jari jari nani
Moj te keqen o
E presin djemte sonte moj
Iken çupat o


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi

Mariola Kacani - Nuse Pashke
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuse Pashke".
3. Video është e këngës "Nuse Pashke", por nuk këndohet nga Mariola Kacani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mariola Kaçani:


Komente 0