Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mariola Kaçani & Jurgen Kaçani - Digjet Zjarr

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Digjet Zjarr".
3. Video është e këngës "Digjet Zjarr", por nuk këndohet nga Mariola Kaçani & Jurgen Kaçani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mariola Kaçani & Jurgen Kaçani - Digjet Zjarr  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  24

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Jurgen Kaçani

10/09/2015

2015-09-10T15:00:02+00:00Mariola 2x:
Kur më pe o djalë,
seç u dogje zjarrë.
Tak ta bëri zemra me shikim të parë.

Jurgeni 2x:
Kur të pashë moj xhanë,
seç u dogja zjarrë.
I thashë beqarisë;
o ku të kam parë.

REF. 2x:
Zjarr, zjarr, digjet zjarr
një shami për djalë beqar.
Zjarr, zjarr, digjet zjarr.
Beqari ku të kam parë.

Mariola 2x:
Beqari e ëmbël,
mjalti që ka jeta.
Ta lë s'ma bën zemra,
një herë vjen e shkreta.

Jurgeni 2x:
Beqari e ëmbël pse s'denje dhe pakë.
Sonte ne në dasëm do ta ndezim flakë.

REF. 2x:
Zjarr, zjarr
Digjet zjarr
2x
Zjarr zjarr digjet zjarr
një shami për djalë beqar.
Zjarr, zjarr, digjet zjarr.
Beqari ku të kam parë.


Ky tekst u dërgua nga Xhuliana
Më Shumë Këngë Nga Mariola Kaçani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet