Mariza Ikonomi

Ku Mbeti Mariza?

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[02-08-2015]
Këngëtarja Mariza Ikonomi ishte shumë aktive dikur, ajo njihet për muzikën e saj të lehtë që bën dhe me paraqitjen e saj mjaft të shpeshtë në festivale.

Por kohëve të fundit nuk është se e kemi parë shumë aktive në muzikë këngëtaren që pas projektit të saj të fundit i cili ishte videoklipi "Dhurata" i cili u publikuar një vit më parë.

Megjithatë Mariza nuk është se i është shmangur rrjeteve sociale dhe jetës së saj private. Së fundmi ajo ka publikuar disa foto ku shihet me bikini në plazh mjaft e bukur dhe në top formë. (B.A/Teksteshqip.Com)

Ku Mbeti Mariza?


Komente 0