Mariza Ikonomi

Mariza Ikonomi, Koncerte Në New York Dhe Las Vegas Këtë Fundvit

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[28-11-2013]
Mariza Ikonimi, është kthyer nga Franca për të prezantuar në "Kënga Magjike 2013" këngën e saj më të re "Destinacion", që flet natyrisht për dashurinë. Kur jemi tek dashuria dhe meshkujt, ajo thotë për revistën "Paloma", "S'kam ndonjë mashkull ideal..." dhe "... sa i përket nacionalitetit s'kam asnjë problem".

Megjithëse kërkesat e saj në dashuri nuk janë të mëdha, ajo ende është në kërkim të saj, por keni kujdes, mosrespektin ajo nuk e toleron.

Sa i përket angazhimeve, ajo ka treguar se do jetë në një koncert në Milano për 28 Nentor, duke vazhduar në Zvicër për një projekt tjetër interesant, ndërsa fundviti e gjen atë në koncerte në New York dhe Las Vegas.
 (Paloma)

Mariza Ikonomi, Koncerte Në New York Dhe Las Vegas Këtë Fundvit

  Mariza Ikonomi - Destinacion [Teksti dhe Klipi]

Komente 0