Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mariza Ikonomi - Zjarrin Do Ta Gjej Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  28

Shi i lehte ra kete vjeshte
Ti po kthehesh perseri
Mos te duket kaq e thjeshte
Te enderrosh nje dashuri
Neper kohe une udhetoj
Ka nje nate kur te harroj
Por se dita eshte pafund
Dhe une serish te dashuroj

Ref.
Buze detit e harruar
Une te pres, endrra-leshuar
Te kujtoj dhe zogjte shtegetojne

Shi i lehte ra kete vjeshte
Une mbi syte e tu pergjoj
Dua zjarrin ta gjej une
Edhe diellin ta mbuloj
Ka nje fjale qe une s’e di
Ka nje det ku shtrihesh ti
Ka nje enderr qe jetoj
Dhe me fal dashuri

Nuk e di, jo perse
Kjo cudi, ndodh me ne


Mariza Ikonomi - Zjarrin Do Ta Gjej
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zjarrin Do Ta Gjej".
3. Video është e këngës "Zjarrin Do Ta Gjej", por nuk këndohet nga Mariza Ikonomi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mariza Ikonomi:


Komente 0