Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mariza Ikonomi & Erik Lloshi - E Di  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  18

Muzika, Teksti & Orkestrimi:

Adrian Hila

Këngë e albumit:

"Hite Ne Eurostar 2"

Këngë e albumit:

"Ditari"

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Erik Lloshi

01/12/2007

2007-11-30T23:00:00+00:00Ha haa ha haa ha ha ha haaa
ha haa ha haa ha ha ha haaa

e dii dhe pse shkon
ti kthehesh perseri
e dii per ty une jam
e vetmja dashuri

veq ti dhe une
e gjejme diten naten
lotem shume
kur te prek tyyy
koha ndalet veq per ne te dyy

pse me genjen

ste genjej

ti e di qe mua
sme pelqeen

hoooou

ku je tanii
ke je tanii
nga krahet e mi je ti

ha ha haa ha ha haa

refreni:

e di
qe kur te kam pare
endrren ma ke mare
e di
mbaji krahet e tua
vetem ty te dua
e dii
falma kete shpres
edhe kete mengjes
e di e di zemren time mere tii

refreni

hmmm mm ooooooouooo

pse me genjen
ste genjej
ti e di qe mua sme pelqen
hoooo
ku je tanii
ku je tanii
nga krahet e mi je ti

haa ha ha haa ha

refreni 2x

hooo hoo huu

zemren mere tii

refreni


Ky tekst u dërgua nga Joujouman
Më Shumë Këngë Nga Mariza Ikonomi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet