Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mariza Ikonomi - Me Ty Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Kur te pash papritur
ndjeva mall
edhe fati qe na njohu
qan
pse i tham ashtu ne me kokfortsi
me mi rte ndar
se na dukej dobelsi te thuash
me fal

sa shum kujtime me vin tani
me bejn te qesh e te qaj
si femi
nese esht edhe per ty kjo ndjejn
me thuaj
se heshtja jote do me bej
me shum te vuaj

ka shum vite qe e vuaj brenda
se u ndam papritur
per nje vogelsi
dhe nje pytje me rendon ne zemer
se per njeri-tjetrin nuk ka mbet me
sa i hudhur faji te pranohet
dhe pse e dim qe kemi ber gabim
por sa her qe zemrat te takohen
prap ne do i themi njeri tjetrit
shpirt (2x)Nuk kemi video për këtë këngë.
Mariza Ikonomi - Me Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Ty".
3. Video është e këngës "Me Ty", por nuk këndohet nga Mariza Ikonomi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mariza Ikonomi:


Komente 0