A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Mariza Ikonomi - Tregome


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2000

2000-12-01T00:00:00

Participating in

Festivali i 39-të në RTSH


Nata me afrohesh mir zgjon e ngjallen nenen shoh duart po me dridhen zemren me se ndjej me mungojn me mungojn keta sy ecim dhe i shkelim ja ku jam edhe mir pakthimi vetem kur po shkoj

Tregoo trego trego tregoo
jee jee jee
Se me rrin ne sy varferi ne duar lote vrar shpirti im po qan ndaj po te therras

tregoo tregoo trego trego
je je je tregoo
Cdo dit qe vjen me shpjt me kerko ndryshim ne keta sy dhe shpresoj dhe shpresoj dhe shpresoooojj

Erresira e tone nuk me le te enderroj nuk di ka te heth nuk di ka te shkoj sy qe me shohin sy qe te lendojn dhe buze qe therrasin KALEDOR

tregoo trego tregooooooooooooooooooooo


Lyrics submited by Bina
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019