Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio Kërko Video

Mariza Ikonomi - Kur Dashuron  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

16/12/2004

2004-12-15T23:00:00+00:00

Pjesëmarrëse në

Festivali i 43-të në RTSHKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kur Dashuron" kënduar nga Mariza Ikonomi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Mariza Ikonomi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Mariza Ikonomi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet