Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Mariza Ikonomi - Mall I Tretur

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mall I Tretur".
3. Video është e këngës "Mall I Tretur", por nuk këndohet nga Mariza Ikonomi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mariza Ikonomi - Mall I Tretur  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  6

Muzika & Orkestrimi:

Genti Lako

Teksti:

Arben Duka

Pjesëmarrëse në

Festivali i 46-të në RTSH

Komente

Asnjë Koment

14/12/2007

2007-12-13T23:00:00+00:001.
Det i embel ti nuk je
S'ka det pa kripe, as ne orbite
Lum i kripur ti nuk je, as ne nje dite

2.
Por ti je shume e me shume nuk ta them dot
Je me i plote
Je deti ku mbytem une e nuk dal dot

3.
Bote e madhe jo ti nuk je!
Nuk ta them dot, je me i plote
Ti je bota kur vertitem e nuk dal dot.

4.
Pse sme flet, pse sme beson ti
E vertete, nuk e di pse shkon ti

5.
Ref.
Jam mall i tretur
Ti me mban, ti me ke
Tek ty kam mbetur,
Bota qe kemi ne
Ti me ke gjetur te lutem mos me le
Te lutem mos.

6.
Por ti je shume e me shume
Nuk ta them dot
Je me i plot
Je deti ku mbytem une, e nuk dal dot

7.
Bote e madhe jo ti nuk je!
Nuk ta them dot, je me i plote
Ti je bota kur vertitem e nuk dal dot.


Më Shumë Këngë Nga Mariza Ikonomi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet