A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Mariza Ikonomi - Per Ty


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2003

2003-12-01T00:00:00

Song from the album:

"Balada Dashurie"

Song from the album:

"Mysafir I Mallkuar"


aaaaaa
si mund te rrij duke te pare lot qe derdhen ne sy e un kam koh kam koh qe s'qaj
per jet e endrrat un kur ti kthej jetoj qdo cast e buzeqesh vazhdoj jetoj koken ngrej

e marr jeten ashtu si dje kur une te zgjoj edhe naten naten sje

ref))) si mund te rrij duke te pare lot qyteti ne sy e un kam koh kam koh qe s'qaj
koh qe sqaj e si mun te rri e si te jetoj ohhh per ty e si mund te rri e si te jetoj ohhhh per tyy

ku do qe je kudo qe je


Lyrics submited by Alba
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019