Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mariza Ikonomi - Nuk Dua Te Jem Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  24

KTE HER MOS ME THUAJ QE TE QENDROJ SE TI E DI KTE HER VERTET DO SHKOJ I DASHUR MFAL PO NUK MUNDEM ME TE GENJEJ JO ME TE GENJEJ.SA HER UN TE SHOH NE SYYYY DASHURIN KUPTOJ GEENJESHTRAT I VESHTROJ PSE NK MENDOON SE
UN NK KAM FAJ DONT BE ATHER LIFE
REF:UN DUA TE JEM NUK DUA TE JEM UN DUA TE JEM NUK DUA TE JEM UN DUA TE JAM NUK DUA TE JEM NUK DUA TE JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEM


Ky tekst u dërgua nga Redi

Mariza Ikonomi - Nuk Dua Te Jem
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk Dua Te Jem".
3. Video është e këngës "Nuk Dua Te Jem", por nuk këndohet nga Mariza Ikonomi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mariza Ikonomi:


Komente 0