Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mariza Ikonomi - S'do Qaj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  20

Zemra ime reh shpirti vetem hesht
Ka nevoj per dike ne nje ane e pret.
E un trishtim shpresoja qe nje cast te vetem ta takoja
Syt e tij jan dy lumenj rembyes
ku ne syt e mi perplasen
E un e trishtim pranoj
qe nje cast te lahem ne syt e tij
Te etur pa shpres kerkonim
Te etur kerkonim
Zemra jote rreh shpirti vetem hesht
Zeri tretur na larg nuk e di ku je
Cmendon? Cben? perse ?
Ne kete nate te ftot i vetmuar je
Sa dete sa lot sa ftot
te dua te dua
Sa dete sa lot sa ftot
te dua te dua
Dhe pse kjo ndjenj loton
zeri shpreses flet
jo mos qaaaj
Sdo qaj 100 ×


Ky tekst u dërgua nga Nyssa


Nuk kemi video për këtë këngë.
Mariza Ikonomi - S'do Qaj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'do Qaj".
3. Video është e këngës "S'do Qaj", por nuk këndohet nga Mariza Ikonomi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mariza Ikonomi:


Komente 0