Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mariza Ikonomi - Afer Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  2

si do t`perfundojm ne te dyyy
askush nuk e dii
prane njeri-tjetrit jeem
dhe loja ka filluuuuu
nje hap un nje hap ti
dhe cdo gje do t`jet me mir
nje fjal un nje fjal ti
tani ndjehem me e lir
vallzoj un vallzon ti
trupi flet me shum se fjalet
ritem un ritem ti
dhe tani te ndjej veq tyyy

Ref:

ti je afer meje un jam afer teje(pran teje)4x

je ti qe me pelqen
je ti qe deshiroj
jam un qe te pelqej
jam un qe ti deshiron
nje hap un nje hap ti
dhe cdo gje do t`jet me mir
nje fjal un nje fjal ti
tani ndjehem me e lir
vallzoj un vallzon ti
trupi flet me shum se fjalt
ritem un ritem ti
dhe tani te ndjej veq ty

Ref:

ti je afer meje un jam afer teje pran teje 16x


Ky tekst u dërgua nga ArjetaMariza Ikonomi
Publikimi: 01/11/2006
Video Produksioni: Entermedia


Mariza Ikonomi - Afer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Afer".
3. Video është e këngës "Afer", por nuk këndohet nga Mariza Ikonomi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mariza Ikonomi:


Komente 0