A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Mariza Ikonomi - Ne Ekranin E Televizorit


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

13/12/2013

2013-12-13T00:10:01


It's a long time that we try finding the lyrics to "Ne Ekranin E Televizorit" sung by Mariza Ikonomi.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Mariza Ikonomi attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics

One song with the same title was found and it's sung by Justina Aliaj. We wish that's the lyrics you are looking for:

Ne ekranin e televizorit
Kishe dale mes shokeve edhe ti.
Hapa syte, hapa kraharorin,
Rri n'ekran i dashur, thoshja, rri.

Une te ndiqja me sy,
Por ti mes shokeve prane.
Si te vija aty
Tek ti n'ekran?

Ti mes shokeve te tu
Te mire dhe duararte.
Ne ekran po flisje per pune,
Si ne repart.

Si te vija thoshja edhe une
Rri n'ekran i dashur, rri me shume

Ti mes shokeve mendja s'te shkon,
O o o, Se une n'ekran te ndjek.
Syte e mija mbeten tek ty,
Por ti shpejton dhe syte s'mi kthen.

Ne ekranin e televizorit
Kishe dale mes shokeve edhe ti.
Ah nje kamer, t'me merrte dhe mua
Ta shikoj si une e veshtroj.

Une te ndiqja me sy....more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019