A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Mariza Ikonomi - Deshire


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

23/05/2010

2010-05-23T00:00:00

Participating in

Top Fest 7


Do te rrija do te prisja deri vone do te merrja ty me shpesh ne telefon Do te falja do harroja cdo gabim vec te kthehesh
edhe sot po te them fjalen un
smund ti fsheh e pranoje fytyren tende shoh kudo qe shkoj dhe smundem ti me the rrime gjithmon bashke frika ime me pushtoj sa keq me vjen te lash te ikje ate nate pa nje pergjigjje te ndjej ste kam prane
te shoh larg te kam jetoj por zemren time vetem ti e mban

ooooohhhh

Do te prisja do te rrija deri vone
do te merrja ty me shpesh ne telefon Do te falja do harroja cdo gabim vec te kthehesh dhe njehere do shterngoja doren tende me gjith force do te thoja je me i miri ne kete bote do besoja te gjith endrrat qe un kam vec nje cast te te kem prane edhe sot po te them keto fjale me un smund ti fshej e pranoj fytyren tende shoh kudo qe shkoj ti me the rrime gjithmon bashke frika ime me pushtoj sa keq me vjen te lash te ikje ate nate pa nje pergjigjje ooohhh

2x do lexoja librat qe pelqen me shum do kendoja kenget qe i doje ti do udhetonim dhe sdo thoja kurr ndale ti tani eshte von me fal do te kerceja ate nate vetem me ty do te ecja krah per krah per ne shtepi do te lutesha qe ti te me mbaje prane pergjithmone


Lyrics submited by Lisena Fero
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019